Poznań malowanie

Malowanie ścian zostaw fachowcom z wieloletnim stażem takim jak my. Ekipa malarska specjalizuje się w kompleksowym malowaniu wnętrz budynków mieszkalnych oraz przemysłowych na terenie Poznania i okolic. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Z powodzeniem działamy w branży remontowo – wykończeniowej od 10 lat, czego efektem jest rosnące grono zadowolonych klientów. Podczas malowania domu, mieszkania czy biura mamy jasną i sprawdzoną strategię postępowania. Wspólnie z klientem omawiamy zmiany jakie mamy wprowadzić i doradzamy wybór najlepszych materiałów budowlanych. Po dokładnym ustaleniu każdego szczegółu przystępujemy do pracy podczas której jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki.

Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz nieprzeciętne zaangażowanie w naszą pracę, którą po prostu lubimy. Staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony z naszej roboty, gdyż wiemy że nie ma dla nas lepszej reklamy jak rekomendacja naszych usług wśród rodziny czy znajomych.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy. Krzysztof: 795 050 350

Poznań malowanie Overall rating: 5 out of 5 based on 2 reviews.

Świetny efekt końcowy

★★★★★
5 5 1
Panowie wywiązali się z malowania w wyznaczonym terminie. Cena ustalona na wstępie nie urosła. Poprawek nie musiało być, bo efekt był znakomity. Dodam, że jestem wymagającym klientem.

Najlepszy malarz w Poznaniu

★★★★★
5 5 1
Warto było zlecić malowanie mojego biura tej firmie. Warunki ustalone z szefem spełniły moje oczekiwania. Polecam każdemu bo warto.