Malowanie ścian Poznań

Poszukujesz sprawdzonego fachowca od malowania ścian w Poznaniu? Nasza firma remontowo – wykończeniowa Ekipa Malarska dostarczy Ci najlepszych specjalistów od taniego malowania w Poznaniu. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, które oczekują remontu domu i mieszkania, ale i firmy, które planują modernizację budynku przemysłowego. O wysokiej jakości naszych usług remontowych świadczy fakt, że z powodzeniem istniejemy na rynku od ponad 10 lat. Chętnie służymy pomocą w zakupie materiałów budowlanych oraz w aranżacji wnętrza mieszkania, domu czy budynku przemysłowego.

W naszej branży liczy się doświadczenie, dobra relacja z klientem oraz nieposzlakowana opinia od naszych klientów. Spełniamy wszystkie te wymogi i chętnie wykonamy remont w Twoim domu, mieszkaniu czy w miejscu pracy. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo i umówmy się na spotkanie. Z przyjemnością poznamy Twoje wymagania i przedstawimy Ci nasze warunki współpracy oraz zaproponujemy dogodną formę malowania oraz naszą wycenę usług. Jeśli więc szukasz malarza w Poznaniu to śmiało możesz się z nami skontaktować – chętnie podejmiemy się zlecenia.

Zadzwoń do nas bądź napisz. Przygotujemy bezpłatną wycenę usługi malowania ścian u Ciebie. Krzysztof: 795 050 350
Malowanie ścian Poznań Overall rating: 5 out of 5 based on 2 reviews.

Polecam Panów z Ekipy

★★★★★
5 5 1
Znalazłam tutaj dobre usługi malarskie w Poznaniu. Cena również do zaakceptowania. Na wolny termin trochę czekałem ale było warto. Zdecydowanie polecam.

Ściany pomalowane jak należy

★★★★★
5 5 1
Ekipę Malarską poleciła mi znajoma. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Bardzo dobry kontakt, cena do przyjęcia i wykonanie usługi malarskiej w wyznaczonym terminie.