Malarz Poznań

Zbudowałeś dom lub kupiłeś mieszkanie i potrzebujesz solidnego malarza w Poznaniu? Świetnie trafiłeś, gdyż firma Ekipa Malarska świadczy fachowe i rzetelne usługi malowania ścian Poznaniu i okolicy. Od ponad 10 lat na lokalnym rynku jesteśmy solidnym wykonawcą wielu robót remontowych oraz wykończeniowych dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie w branży remontowej wypracowało naszą renomę i dobre podejście do każdego zlecenia. Cechuje nas profesjonalizm w pracy i zaangażowanie w nawet najmniejszy remont.

Jako fachowi malarze zawsze chętnie służymy radą. Podpowiemy jakie kupić materiały oraz jakie rozwiązania architektoniczne zastosować, aby efekt wizualny i funkcjonalność była jak najlepsza, a cała usługa malarska przebiegła poprawnie. Chętnie porozmawiamy na temat Twojego remontu. Na zdjęciach obok przedstawiliśmy niektóre z naszych realizacji, które potwierdzą o naszych kompetencjach budowlanych. Warto skontaktować się z nami i poprosić o darmową wycenę remontu u Ciebie. Zapewniamy przystępne ceny naszych usług. Pamiętaj, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Stąd i wycena naszych usług będzie spersonalizowana.

Zadzwoń do nas bądź napisz i umów się na bezpłatną wycenę i omówienie usług malowania ścian u Ciebie. Krzysztof: 795 050 350

Malarz Poznań Overall rating: 5 out of 5 based on 2 reviews.

Fachowe podejście do roboty

★★★★★
5 5 1
Dziękuję Ekipie Malarskiej za dokładne pomalowanie mojego mieszkania. Wywiązali się jak należy i użyli dobrych farb. Polecam ich usługi zdecydowanie.

Firma godna polecenia

★★★★★
5 5 1
Bardzo dobry malarz który spełnił moje oczekiwania. Mogę Wam polecić usługi malarskie tej firmy z pełnym przekonaniem. Pozdrawiam!